גוגל שופינג: בניית קמפיינים מקצועיים

גוגל השיקה בישראל את מוצר הפרסום האולטימטיבי עבור חנויות אלקטרוניות – מודעות גוגל שופינג. מודעות אלה מושכות באופן אוטומטי את נתוני המוצר באמצעות קובץ מיוחד המתעדכן באופן שוטף ומציגות את שם המוצר, תמונה רלוונטית מחיר ותיאור מוצר.

בניגוד לממשק המודעות המוכר בהן המודעות מתבססות על מילות מפתח, מודעות גוגל שופינג מופיעות בפני הגולש על בסיס רלוונטיות.

גוגל שופינג - אינסייט פתרונות שיווק

האתגרים העומדים בפני המפרסמים בתחום

מאז שעלתה הפלטפורמה בישראל הבחנו כי רבים מתקשים לבנות קמפיין ממיר בגוגל שופינג. השילוב בין אתגרים טכנולוגיים הקשורים לדרך הקמת הקמפיין לדרך הייחודית בה גוגל בוחרת את המוצרים שיופיעו בתוצאות החיפושים מונעים מבעלי חנויות מקוונות למקסם את המכירות באמצעות כלי הפרסום היחודי.

אנו גאים להיות בין החברות היחידות בישראל אשר מקימות קמפיין גוגל שופינג מאפס, מנתחת את תוצאות הקמפיין בזמן אמת ומאפשרת לכם להופיע בראש עמוד התוצאות בנקודת הזמן הקריטית ביותר – הזמן בו הלקוח מוכן לרכוש את המוצר שלכם.

Commerce Anywhere – מהחנות שלכם לפלטפורמות מאגדות

הדרך בה לקוחות מאתרים מוצרים כיום השתנתה לאין ערוך. אם בעבר הגולשים חיפשו חנויות מקוונות בתחום, גלשו באתר החנות וביצעו את הרכישה היום הם משתמשים בפלטפורמות מאגדות דוגמת אתרי השוואת מחירים. חיפוש המוצר מתבצע במקביל להשוואת המחירים בין החנויות השונות.

כאשר המוצר שלכם מופיע ב"קדמת הבמה" בעמוד הראשון של גוגל בראש עמוד התוצאות, שם החנות מצוין תחתיו וממתג אתכם כאחת החנויות המובילות בתחום זה. אין זה משנה אם אתם משווקים נעלי ספורט, מוצרי תינוקות, מוצר רפואי או משחק מחשב – כאשר אתם מופיעים בגוגל שופינג לקוחות מגיעים אליכם במהירות ומבצעים רכישה.

ליווי מקצועי החל מהקמת הקמפיין ועד מקסום המכירות

באמצעות מתודות ייחודיות שפיתחנו אנו יוצרים קמפיינים דיגיטליים מקיפים באפיקי המדיה הדיגיטלית השונים, תוך הקפדה על שכלול המסר השיווקי והתאמתו לDNA של כל אחד מלקוחותיכם. גם בקמפיין Google Shopping , המוגבל בטבעו בכמות המילים אנו יוצרים את השילוב המנצח בין יחס המרות גבוה, מיתוג החנות ויצירת ממשק אוטומטי בו מוצרי החנות נחשפים ללקוח בעת שכרטיס האשראי בידו.

מעוניינים לגלות כיצד להשתמש בכלי העוצמתי של גוגל שופינג? צרו עמנו קשר