אינסייט בכמה מילים

בעשר מילים – מומחים בדיגיטל, חיים את הסושיאל ואלופים בכל השאר, עם חיוך. בחמש מילים – מבינים בכל הקשור לשיווק וחיוכים.
בשלוש מילים – תותחי שיווק מחייכים.
במילה אחת – חייגו!

מאחורי כל משרד פרסום מצליח

יושבים עובדים שנהנים ממה שהם עושים

אנחנו פחות מאמינים בציונים ויותר מאמינים באנשים. המשרד שלנו מורכב גם מעובדים שקורות החיים שלהם היו מרשימים, אבל לא רק! כשאנחנו מחפשים עובדים, מאוד חשוב לנו גם לבדוק שהם מתאימים לדינמיקה הייחודית שלנו, יודעים לעבוד בצוות ולא מאמינים בתקרות זכוכית.

ידנו בהכל והכל בידנו

אינסייט היא חברה שעושה כמעט הכל. אנו יכולים לקחת כל עסק ולתמוך בו בצורה מיטבית בכל הרבדים שקיימים היום בעולם הדיגיטלי.

Websites

כל עסק טוב צריך אתר שאפשר להתגאות בו ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן! אנחנו נבנה עבורך אתר עם חווית משתמש נוחה, בשילוב עיצוב חדשני שיובילו למיקסום ההמרות או הרכישות באתר. במילים אחרות - העסק שלך יהיה בידיים טובות ואפשר לבנות עלינו (הבנתם? לבנות? כמו לבנות אתר).

SEO

מטרת הקידום האורגני בגוגל היא לדרג כמה שיותר ביטויים בגוגל במקום הגבוה ביותר, על מנת להכניס גולשים רלוונטים לאתר שלך. מדובר בפעילות אורגנית יציבה ברקע, שתגדיל את ההכנסות שלך גם בטווח הארוך. מקווים שהביטויים שתשמשו בהם אחרי העבודה איתנו הם - ואוו, נפלא, נהדר וכדומה.

Creative

קריאייטיב הוא לא יצירת אומנות. קריאייטיב הוא בסך הכל כלי עבודה עם מטרות מגוונות: לפעמים הוא צריך לרגש, לפעמים להצחיק, לפעמים לתת לך בוקס לבטן ולפעמים הוא לא נחוץ כלל. למזלך, אנחנו כבר מזמן יודעים איך ומתי צריך להשתמש בו.

PPC

המשמעות של PPC בתרגום העסקי היא תשלום לפלטפורמות הפרסום על מנת שיציגו דווקא את המודעה שלך לקהל הרחב. אנחנו בוחרים את האסטרטגיות הנכונות לעסק שלך, בוחנים אותן במקביל ועושים להן אופטימזציה כל הזמן. אופטימליות זה שם המשחק.

Strategy

אסטרטגיה נכונה ומדויקת מתבססת על הגדרת המטרות העסקיות שלך, הגדרת קהלי היעד, סקירת המצב הקיים ועוד. לאחר מכן, בעזרת תכנון המדיה האופטימלי, אנחנו מוודאים שהפרסום שלך יפגוש את קהל היעד בצורה האפקטיבית ביותר. לא הכנסנו פה הומור, כי אסטרטגיה זה עניין רציני.

עוד על המחלקות שלנו >>

הָיֹה הָיְתָה פַּעַם…

סוכנות קטנה בשם "אינסייט"

הכל התחיל בשנת 2017 – שחר גבאי ניהל את השיווק של המסלול האקדמי במכללה למינהל ואסף ולר היה סמנכ”ל שיווק ופיתוח עסקי בחברה ישראלית. יום אחד אסף פנה לשחר וביקש שינהל את אסטרטגיית הדיגיטל של השקת ליין מוצרים חדש בחברה.
יחד, הם הוציאו לפועל את המהלך הדיגיטלי הראשון שלהם שהיה הצלחה מסחררת.

כשראו שהכימיה טובה ושיתוף הפעולה ממשיך להוכיח את עצמו, שניהם התפטרו ופתחו יחד סוכנות פרסום בשם “אינסייט פתרונות שיווק”. די מהר ובלי שיווק בכלל (סנדלר יחף לגמרי), הסוכנות הקטנה שלנו צברה לקוחות ומוניטין. ככל שהפעילות התרחבה, צמח הצורך להרחיב את תחומי המומחיות שלנו, להעסיק עוד מוחות מבריקים וגם להגדיל את המשרד בהתאמה.
מצמד יזמים שפעלו בחדר קטנטן, גדלנו להיות מכונת שיווק ופרסום משומנת היטב, עם חמש מחלקות סופר-מקצועיות, המצליחות לתת מעטפת 360 לכל עסק, חברה או מותג, בארץ ובחו”ל.

#זאת_רק_ההתחלה

אפשר להזמין אתכם

לכוס קפה?

כל אחד אוהב את הקפה שלו אחרת: קפה שחור, קפה הפוך, קפה מגורען, נמס של גרושות, אספרסו, קפוצ'ינו, מוקצ'ינו, מקיאטו, אפוגטו, ספגטיני, טורטליני, רביולי, פסטה בולונז. אנחנו לא שופטים. פשוט נשמח להיפגש. אם אם מתאים לכם, בואו פשוט נשב לקפה יהיה טיל בליסטי!

בא לי עכשיו רביולי >>

להגשת מועמדות השאירו פרטים כאן »

טופס הגשת מועמדות למשרה